Gaziantep Ambar

          Gaziantep Ambar, taşımacılık ve ambar taşıma işlerinde etkinlik gösteren etkin ve büyük bir firmadır. Türkiye’nin 81 iline farklı türlerde gerçekleştirdiği faaliyetler ile hizmet vermektedir. Gaziantep Ambar şirketimizin Gaziantep depolarında bulunan bir ara toplama tesisidir diyebiliriz. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda bölgenizde bulunan taşıma araçları adreslerinize yönlendirilmektedir.

            Şirketimiz Türkiye’nin birden fazla ilinde gezici nakliyat araçları bulunmaktadır. Bu araçlar adresinize gelerek taşıtmak istediğiniz eşya veya her nevi yükü sizden teslim alarak depolara götürmektedir. Bu depolar ambar dediğimiz yerlerdir. Gaziantep Ambar da bu depolardan sadece biridir. Gaziantep ve çevresinde her an hazır gezici taşıma araçlarımız göreve hazırdır. Müşterilerden toplayarak depoya getirdiği kargoların yada değişik türdeki yüklerin depolandığı şirketimiz, yüklerin burada belirli bir süre tutulduktan sonra gerçek taşıyıcılara yüklenmesi ile işlevini geçici olarak tamamlamaktadır.

  Doğru Planlama Sorunsuz Sevkiyat

             Gaziantep Ambarı depolarından alınan yükler gideceği gerçek adrese götürülmek üzere kamyonlara yüklenmekte ve hareket ettirilmektedirler. Gaziantep nakliyat ambarı tesislerinden hareket eden yükler en doğru nakliye aracı ile güvenli bir şekilde yola çıkarılmaktadır. Gaziantep ambar depolarında belirli bir süre bekletilmesinin sebebi gönderileceği adrese çıkacak olası kargo yüklerin birikmesinin sağlanmasından meydana gelmektedir.

 Tam Zamanında Süratli Teslimat

            Gaziantep ambar hizmeti alarak göndermek istediğiniz yüklerinizin gitmesini dilediğiniz adreslere tam zamanlı ulaşacaktır. Başka yüklerle parsiyel hizmet verecek olmamız hizmetin hızlı verilmeyeceği anlamına gelmemektedir. Gaziantep nakliyat ambar taşıma faaliyetlerinin bir kargo faaliyeti sayıldığını belirtmekte yarar vardır. Nakliye faaliyeti adı altında sunulan hizmetlerde taşınan parsiyel yükler olduğundan müşteriden yüklenen her yük için araç çıkartılarak, taşımanın gerçekleştirilmesi mümkün değildir. Bundan dolayı teslim edilen yükler kısa bir süre bekletilir ve uygun parsiyel kamyona yüklenerek yola çıkartılır.

Güçlü ve Donanımlı Alt Yapı

             Gaziantep taşımacılık firması güçlü bir faaliyet ağı ile müşterilerinin gereksinimlerini verilen hizmet kapsamında en hızlı çalışan ve satın alan memnuniyetin gözeden bir firmadır. Verdiği hizmetleri sektörün en uygun tutarlarına vermesine rağmen hizmet kalitesi ile de öteki birçok nakliyat şirketinden farkını ortaya koymaktadır.

            Filosundaki araç modelleri ve markalarının kalitesi ile çalışanları tecrübeli ve donanınlı personellerden oluşması Gaziantep Ambar firmaları içinde sektörün en çok tercih edilir firmaları haline getirmektedir. Bu yoğun talep ve rağbetin hakkını veren firmanın faaliyetlerini takip etmek için web adresini ziyaret edebilirsiniz.

 Diğer Hizmetler;

Gaziantep taşımacılık
Gaziantep nakliye
► Gaziantep Ambar

Benzer İçerikler

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

DİĞER Hizmetlerimiz